Nowości
Październik Tarka Executive’s

Kurs na Pomorze

Integracja najwyższych kadr zarządzających i właścicielskich oraz wsparcie w długoterminowym wzroście i ekspansji należących do nich marek - jest dla Tarka Executive’s elementem osobistej misji. Dlatego Tarka Executive’s realizuje obecnie projekt DUMA MARKI™ w regionie Pomorza. Nawiązaliśmy już współpracę z największymi na Pomorzu stowarzyszeniami przedsiębiorców, menedżerów i firm, takimi jak: Pracodawcy Pomorza, Pomorski Klub Biznesu, Gdański Klub Biznesu. Spotkania i rozmowy z władzami tych organizacji dały nam unikalny wgląd w rynkową i biznesową sytuację na Pomorzu oraz bezcenną wiedzę o najbardziej liczących się tam, ekspansywnych polskich markach. Prezesów i Właścicieli polskich, ekspansywnych marek zapraszamy do udziału w badaniu DUMA MARKI™. (...)

» Duma Marki

 

 

Kolejna Edycja Executive Education

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu wspólnie Tarka Executive’s zapraszają na pierwszy w Polsce Program Executive Education. Program jest adresowany do menedżerów wyższego szczebla i dyrektorów aspirujących do pełnienia ról w Zarządzie lub międzynarodowych strukturach korporacyjnych.

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu wspólnie Tarka Executive’s zapraszają na pierwszy w Polsce Program Executive Education. Program jest adresowany do menedżerów wyższego szczebla i dyrektorów aspirujących do pełnienia ról w Zarządzie lub międzynarodowych strukturach korporacyjnych. Trwa rekrutacja do II Edycji Programu Executive Education. Ten elitarny i unikatowy program adresowany jest do: menedżerów wyższego szczebla, właścicieli firm oraz dyrektorów aspirujących do pełnienia ról w Zarządzie lub międzynarodowych strukturach korporacyjnych. Absolwentami Executive Education są menedżerowie i dyrektorzy takich firm jak: IBM GSDC, Contra, MMC Hardmetal Poland, BZ WBK, Wrocławskie Centrum Badań EIT+, Nova, Wropak (...)

» Executive Education

 

 

IV Edycja Kompetencji Menedżerskich w Zarządzaniu Ludźmi

W Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie rozpoczęto rekrutację do IV Edycji unikalnych na rynku studiów podyplomowych prowadzonych wspólnie z Tarka Executive’s. Zapraszamy specjalistów i menedżerów myślących o następnym etapie swojej kariery, stojących w obliczu awansu lub będących tuż po nim. Osoby pracujące w firmach prywatnych, korporacjach, spółkach giełdowych, organizacjach non-profit, administracji publicznej oraz samorządzie terytorialnym. Absolwentami poprzednich edycji są menedżerowie, dyrektorzy i zarządzający takich marek, firm, instytucji i organizacji jak: Elbud, Gemius, IBM, Instytut Energetyki, Komenda Stołeczna Policji, Kościół Katolicki, Mazowiecka Izba Skarbowa, Polkomtel/ Plus GSM, PKP, Samorząd Lokalny, T-Mobile. (...)

» Kompetencje Menedżerskie

 

 

Nie żelazna ręka, lecz współpraca

Nie żelazna ręka, lecz współpraca. Książkowe style zarządzania to teoria. W polskiej praktyce szef to gwiazda. Rozmowa z Krzysztofem Tarką, Partnerem Zarządzającym Tarka Executive’s. „Puls Biznesu”: Niedawno felietonista „Financial Times” napisał, że mimo różnych teorii zarządzania władza wcale się nie zmieniła, bo władza to władza. (...)

» Publikacje i Wystąpienia