Nowości
Sztuka Adaptacji - Przewaga Menedżerska

Jacek KrólikNa spotkaniu opowiem o zmianach, które towarzyszyły mnie i firmie od jej zarania, aż po dzień dzisiejszy. Zmiany te wynikały oczywiście z rozwoju i dojrzewania samej firmy i jej twórców, ale przede wszystkim były one adaptacjami do zmiennego otoczenia biznesowego. Jest chyba dziś dla wszystkich oczywiste, że u podstaw rozwoju firm leży nie statyczna równowaga, ale całkowity jej brak. Ten brak komfortowej stabilizacji musi być czymś zastąpiony –  tym czymś jest równowaga dynamiczna. Najważniejszą zasadą trwałości firm jest zatem ich nieustająca zmienność. Chodzi o taki rodzaj równowagi, jaki osiągają np. narciarze alpejscy – każda tyczka, to upadek powstrzymany hamowaniem, wybiciem, pochyleniem na stok i atakiem na kolejną tyczkę.

Kierowanie firmą to kręta droga od zmiany do zmiany. Wymaga umiejętności wychodzenia z nasuwającego się cienia, jego asymilacji, porzucania strefy własnego komfortu i wchodzenia w nieznane. Warto przy tym pamiętać o kilku zasadach...

Jacek Królik

 

Spotkanie menedżerów i przedsiębiorców zainteresowanych studiami lub kursami odbędzie się 23 września 2014 roku, o godz. 18:00 w siedzibie Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie (Sala Senatu WSM - F-304). Prosimy o potwierdzenie swojej obecności w spotkaniu najpóźniej do dnia 22 września 2014r. pod numerem tel. 22 59 00 765.

 

Spotkanie poprowadzą:

  • Jacek Królik, Senior Ekspert Executive, Udziałowiec Infovide-Matrix, prowadzący menedżerskie programy WSM Executive
  • Krzysztof Tarka, Wspólnik/Partner w Executive, twórca menedżerskich programów WSM Executive
  • Robert Baranowski, Senior Ekspert Executive, prowadzący menedżerskie programy WSM Executive

 

Wszystkich zarządzających, którzy są zainteresowani osobistym rozwojem zapraszamy na zaawansowane studia i kursy menedżerskie WSM Executive.

Rejestracja i więcej informacji tel. 22 59 00 765; e-mail: podyplomowe@wsm.warszawa.pl