Nowości
Wzrost biznesu

Program jest wynikiem współpracy Tarka Executive’s i Polski Przedsiębiorczej/ Seed Capital w zakresie wsparcia doradczego dla młodych przedsiębiorców. Mogą z niego skorzystać ci, w których firmy inwestuje Seed Capital. Długoterminowego wsparcia udzielają im specjalnie dobrani Senior Eksperci Tarka Executive’s , którzy sami doprowadzili do wzrostu marek jakimi zarządzali. Celem programu jest pokazanie w jaki sposób zarządzać firmą, aby wzrosła jej wartość.

 

Idea Programu

Politechnika GdańskaW czasie spotkań zostaną przedstawione wnioski i rekomendacje Tarka Executive’s płynące z Wywiadów Potrzeb przeprowadzonych z właścicielami spółek, w które zainwestował SeedCapital oraz propozycja wsparcia przez Senior Ekspertów Tarka Executive’s w ekspansji marek, wzroście biznesów i rozwoju. Spotkania mają na celu pomoc studentom w rozwijaniu własnej firmy, marki czy zespołu.

 

Prowadzący

Spotkania WZROST BIZNESU prowadzi założyciel i wspólnik w Tarka Executive’s , Pan Krzysztof Tarka. Jest to ekspert w obszarze rozwoju biznesu, organizacji i ludzi.