Młody talent
100-lecie Politechniki Warszawskiej

Eksperci Tarka Executive’s zostali zaproszeni do wygłoszenia referatu pt. „Kompetencje Przyszłości” z okazji 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej. 

Konferencja pt. "Wpływ rozwoju nauki i techniki na przyszły kształt społeczeństw i gospodarki" odbyła się w dniach 19-20.11.2015 r. w Auli Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. Zgromadziła ona przedstawicieli świata nauki, biznesu i polityki oraz studentów i absolwentów Uczelni.

W ramach konferencji Eksperci Tarka Executive's poprowadzili sesję "Jakie kompetencje i kwalifikacje będą potrzebne w gospodarce przyszłości".

Uznanie Władz Politechniki Warszawskiej zyskały unikalne wyniki badań  Tarka Executive's dotyczące diagnozowania i rozwoju kompetencji oraz kwalifikacji przydatnych do odniesienia sukcesu przez nowe organizacje na rynku przyszłości. Jak również wynikające z nich oryginalne koncepcje edukacji i zarządzania talentami studentów na uczelniach wyższych.

Wynikiem poprowadzenia sesji jest monografia naukowa, której współautorami są Eksperci Tarka Executive’s. Ukaże się ona w tym roku w Oficynie Wydawniczej Politechniki Warszawskiej. W załączeniu tekst podsumowujący wystąpienie firmy Tarka Executive’s: [Kompetencje Przyszłości - Referat z okazji 100-lecia Politechniki Warszawskiej]

By zrekrutować i utrzymać młodego pracownika trzeba go przede wszystkim zrozumieć. Prowadzone przez Tarka Executive’s i Wyższą Szkołę Menedżerską w Warszawie badania wskazują, że zachodzi proces odwrotny.