Badania zarządzania
BADANIE BIZNES-LUDZIE 2021/22 Wzorce Zarządzania Polaków

Tarka Executive's rozpoczyna trzecią edycję Badania Biznes-Ludzie: 2021/22. Badanie poświęcone jest analizie i syntezie wzorców zarządzania Polaków. Niezależnie, czy kierujemy biznesem, organizacją pozarządową, czy instytucją publiczną.

Badanie BBL prowadzone jest przez Tarka Executive's co 5 lat. Jego pierwsza edycja odbyła się na przełomie 2011/ 2012.

Podczas obecnej edycji szczególną uwagę zwracamy na kwestie: kobiecego przywództwa (fakty, nie mity) oraz sukcesji menedżerskiej w polskich firmach prywatnych.

Jednakże trzon Badania, struktura poufnego Wywiadu z naszymi rozmówcami oraz metody analizy i syntezy danych pozostają od 10 lat niezmiennie. Daje to unikalne, podłużne wyniki pozwalające na obserwację ukrytych, nieoczywistych zjawisk zarządczych w czasie.

Dziękujemy za zaufanie wszystkim Uczestnikom poprzednich edycji BBL i innych Badań TES! Zapraszamy do kolejnych rozmów na przełomie roku 2021/ 22.

Wyniki poprzednich Badań Tarka Executive's spotkały się ze znaczącym odzewem że strony wiodących mediów społecznych i biznesowych:

https://www.forbes.pl/przywodztwo/krzysztof-tarka-o-pracodawcach-i-pracownikach/zhm882d

https://mycompanypolska.pl/artykul/zarzadzanie-zarzadzanie-w-czasach-overnight/1531

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/1712438,1,z-jakimi-problemami-musza- class="button2"sobie-radzic-polscy-biznesmeni.read

https://www.pb.pl/bohaterowie-sa-zmeczeni-kto-przejmie-paleczke-863290

https://audycje.tokfm.pl/podcast/54071,Dlaczego-zarzadzajacy-firmami-sa-sfrustrowani

https://www.google.com/amp/s/forsal.pl/artykuly/1366952,ekspert-trzydziestolatkowie-nie-sa-przygotowani-do-zarzadzania-ludzmi.html