Nowości
Alians strategiczny Tarka Executive’s z ASK Europe

Wiodący specjalista w dziedzinie zmiany zachowań i organizacji, ASK Europe plc, stworzył strategiczne partnerstwo z warszawską Tarka Executive’s mające na celu rozszerzenie ich globalnego zasięgu i wzmocnienie ich talentów i najcenniejszych umiejętności.

Partnerstwo pozwoli ASK i Tarka Executive’s na wzajemne wspieranie istniejących i nowych klientów w szerokim zakresie projektów i miejsc, zaczynając od oceny kadry kierowniczej, a na rozwoju organizacji kończąc.

ASK i Tarka Executive’s podzielają spójne i zgodne wartości oraz podejście zarówno w doradztwie jak i dostarczaniu efektywnych rozwiązań biznesowych dla klientów, które obejmują konsekwentne stosowanie naszych wspólnych metod pracy z klientami w tak ważnych obszarach jak: rozwój przywództwa, rozwój organizacyjny i rozwój talentów.

ASK oferuje dostosowane do potrzeb rozwiązania z zakresu coachingu kadry kierowniczej i organizacji dla wielu najlepszych światowych znanych organizacji sektora prywatnego i publicznego, takich jak PricewaterhouseCoopers, Invesco oraz Siemens.

Tarka Executive’s adresuje swoje usługi doradcze do kadry zarządzającej. Tarka Executive’s skupia się na projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w obszarze rozwoju przywództwa i rozwoju organizacji dla wzrostu biznesów.

O ASK

ASK jest wiodącą światową organizacją OD oferującą rozwiązania w zakresie zarządzania i rozwoju przywództwa dla wielu z najlepszych światowych znanych organizacji sektora prywatnego i publicznego. Nasze efektywne narzędzia zdobywania i przekazywania wiedzy o organizacjach tworzą dla nich wartość dodaną począwszy od 1994 roku.

ASK poprawia wydajność i efektywność poprzez:

  • Rozwój organizacyjny - wdrażanie strategii, które mają na celu pomóc organizacjom zmienić swoje przekonania, postawy, wartości i struktury oraz lepiej dostosować się do nowych rynków, technologii i biznesowych konieczności.
  • Ocena zarządzania i przywództwa oraz ich rozwój - projektowanie i wdrażanie programów efektywnej oceny i rozwoju personalnego menedżerów i liderów.
  • Coaching Kadry Zarządzającej - zapewnienie konstruktywnych narzędzi, które spełniają wymagające potrzeby coachingu menedżerów, pomagając im określić swoje cele, dostęp do wszystkich swoich umiejętności, nabywać i ćwiczyć nowe oraz wykorzystywać ich potencjał.

Jesteśmy raczej specjalistami w dziedzinie projektowania organizacji, coachami kadry zarządzającej i behawiorystami zdobywania wiedzy i rozwoju niż dydaktykami.

Szkoły biznesu i uniwersytety zazwyczaj koncentrują swoje działania na dostarczaniu uczącym się wiedzy, której potrzebują, aby być efektywnym w sprawowanej funkcji lub zawodzie. Natomiast nasi doświadczeni konsultanci pomagają uczącym się uzyskać, wyćwiczyć i opanować umiejętności kierownicze i przywódcze, które pozwalają im być bardziej skutecznym w swoich rolach.

Nasze podejście uznaje trwałość zwyczajowych wzorców, zachowań oraz osobiste ryzyko związane z próbą ich przezwyciężenia. Używamy chronionych prawem procesów do mierzenia przepływu i zastosowania wiedzy w miejscu pracy; ich efektywność jest monitorowana przez nasz unikalny system przepływu i zastosowania wiedzy ResultsEngine®.