BADANIE BIZNES-LUDZIE™ 2021/22. Wzorce Zarządzania

Tarka Executive’s prowadzi trzecią edycję Badania Biznes-Ludzie™: 2021/22. Badanie poświęcone jest analizie i syntezie wzorców zarządzania Polaków. Niezależnie, czy kierujemy biznesem, organizacją pozarządową, czy instytucją publiczną.

Badanie BBL prowadzone jest przez Tarka Executive’s co 5 lat. Jego pierwsza edycja odbyła się na przełomie 2011/ 2012.

Podczas obecnej edycji szczególną uwagę zwracamy na kwestie: kobiecego przywództwa (fakty, nie mity) oraz sukcesji menedżerskiej w polskich firmach prywatnych.

Jednakże trzon Badania, struktura poufnego Wywiadu z naszymi rozmówcami oraz metody analizy i syntezy danych pozostają od 10 lat niezmiennie. Daje to unikalne, podłużne wyniki pozwalające na obserwację ukrytych, nieoczywistych zjawisk zarządczych w czasie.

Dziękujemy za zaufanie wszystkim Uczestnikom poprzednich edycji BBL i innych Badań TES! Zapraszamy do kolejnych rozmów na przełomie roku 2021/ 22.

Wyniki Badań Tarka Executive’s spotkają się zawsze ze znaczącym odzewem ze strony wiodących mediów społecznych i biznesowych:

Zobacz inne artykuły z tej samej kategorii

DECYDENCI W ZMIANIE. W Stronę Zielonej Energii
HomeGreen

DECYDENCI W ZMIANIE. W Stronę Zielonej Energii

Eksperci Tarka Executive’s opracowali unikalny Raport Ewaluacyjny dotyczący przyszłych decydentów w zakresie transformacji energetycznej, ochrony środowiska i walki ze zmianami klimatu. Raport powstał na zlecenie Politechniki Śląskiej w Gliwicach i…
FAKTY NIE MITY. Badania Zarządzania
Badania

FAKTY NIE MITY. Badania Zarządzania

Misją Tarka Executive’s jest dostarczanie liderom (firm, organizacji i instytucji) rzetelnych wglądów w rzeczywistość. Wglądy te pozwalają budować silny i trwały wpływ właścicieli, prezesów i zespołów zarządzających na otaczające środowisko…
NIEUDANE PRZYWÓDZTWO. Jak Nie Zarządzać
HomePublikacje

NIEUDANE PRZYWÓDZTWO. Jak Nie Zarządzać

A tak zaczyna się ta opowieść: „Historia Wiktora to historia sukcesu. Założył i od 15 lat konsekwentnie rozwija swój prywatny, rodzinny biznes. (…) Przez większość czasu Wiktor samodzielnie zarządzał rosnącymi…

Ostatnie artykuły

Menu