OBSZARY DORADZTWA. Usługi i Rozwiązania

Jesteśmy doradcami w zakresie wzrostu biznesu, zmiany organizacji i rozwoju ludzi. Budując rozwiązania dla naszych Klientów opieramy się na oryginalnych modelach zarządzania. Wspieramy efektywne zarządzanie organizacją i ludźmi [model SIX C’s™], promujemy jednoznaczny podział odpowiedzialności [model WEALTH-STRENGTH-WORTH™] oraz wspomagamy zarządzających we harmonijnym wzroście biznesu [model BRAND VORTEX™].

 • Spójność zespołu zarządczego
  Tarka Executive’s pomaga zharmonizować działania w zespole zarządzającym dla wprowadzenia innowacji, w czasie zarządzania zmianą, dla poradzenia sobie z wyzwaniem wewnętrznym lub barierą wzrostu biznesu.
 • Koncepcja wzrostu biznesu
  TES wspiera właścicieli i zarządy w zakresie zespołowego zdefiniowania, a następnie wdrożenia spójnego modelu wzrostu biznesu, rozwoju organizacji i zatrudniania ludzi.
 • Rozwijanie struktur zarządczych
  Konstruujemy efektywne struktury i hierarchie kluczowych ról w firmach – w sytuacji szybkiego, organicznego wzrostu, transformacji organizacji lub łączenia z innymi podmiotami (M&As).
 • Identyfikowanie talentu
  Udostępniamy naszym Klientom unikalne metody i narzędzia identyfikacji, przyciągania, angażowania i utrzymania kluczowych talentów menedżerskich i specjalistycznych.
 • Angażowanie pracowników
  Nasi konsultanci pomagają balansować inwestycje w wynagrodzenia z płynącymi z nimi zyskami – poprzez systemy płac, które pomagają angażować i wyzwalać efektywność pracowników.
 • Zmiana kultury i komunikacji
  Tarka Executive’s doradza przy transformacji zarówno kultury organizacji, jak i przy konstruowaniu wynikających z niej najbardziej efektywnych narzędzi wewnętrznej komunikacji.

Zobacz inne artykuły z tej samej kategorii

NASI KLIENCI I PARTNERZY. Warstwa Executive
Doradztwo

NASI KLIENCI I PARTNERZY. Warstwa Executive

Pracujemy z założycielami, właścicielami i zarządzającymi firm, organizacji i instytucji. AIP Business Link Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie Akson Studio Alior Bank Alstom Power Amadeus Ambimatic…
FIRMY PRYWATNE I RODZINNE. Zmiana Władzy
HomeDoradztwo

FIRMY PRYWATNE I RODZINNE. Zmiana Władzy

Tarka Executive’s zarządza zmianą w firmach prywatnych i rodzinnych, gdzie konieczne jest przeprowadzenie tzw. Zmiany Władzy. Chodzi o zatrzymanie i odwrócenie negatywnych tendencji w spółkach, które zostały przekazane do zarządzania…
DORADZTWO DLA PARP. Akademia Menedżera Innowacji
Doradztwo

DORADZTWO DLA PARP. Akademia Menedżera Innowacji

Założyciel i Wspólnik zarządzający Tarka Executive’s, Krzysztof Tarka, pracuje jako Doradca w ramach prestiżowego programu Akademia Menedżera Innowacji organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. W ramach programu Krzysztof Tarka wspiera…

Ostatnie artykuły

Menu