Przemysław Wasilewski

Ekspert w zakresie finansów przedsiębiorstwa, pozyskiwania kapitału i zarządzania wartością z doświadczeniem w największych w Polsce projektach finansowania oraz zarządzaniu złożonymi procesami finansowymi o dużej skali.

Wcześniej Wicedyrektor Skarbu i Szef Relacji Inwestorskich w Grupie PGE, gdzie między innymi był członkiem kierownictwa projektu IPO (o wartości ponad 6mld zł, największej tego typu transakcji w Europie w 2009 roku).

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz IESE Business School-University of Navarra (program Advanced Management). Ukończył także podyplomowe Studium Public Relations przy ISNS UW i PAN.

Jest twórcą i pierwszym szefem jednego z najlepszych zespołów relacji inwestorskich w Polsce. W 2013 roku zajął pierwsze miejsce w prestiżowym międzynarodowym rankingu jakości relacji inwestorskich Thomson Reuters Extel w kategoriach Individual in Poland oraz Corporate in Poland.

Jako swoją misję traktuje zmienianie sposobu myślenia menedżerów na temat wartości przedsiębiorstw i roli zarządzania finansami.

Poznaj naszych innych Senior Ekspertów

Ostatnie artykuły

Menu