PLATFORMY WYMIANY. Tarka Executive’s Pracuje z ADN Akademia

Eksperci Tarka Executive’s prowadzą prelekcje i dyskusje w ramach platform wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk stworzonych przez ADN Akademia. W spotkaniach z nami biorą udział dziesiątki przedstawicieli Zarządów, Dyrektorów i Menedżerów zainteresowanych realnym, profesjonalnym rozwojem.

Dzielimy się z Państwem wynikami Badań Tarka Executive’s, które opisują rzeczywiste trendy rynkowe i zarządcze w Polsce, Europie i na poziomie globalnym. Dyskutujemy nasze doświadczenia z prac doradczych prowadzonych dla Rodzin Właścicielskich, Wspólników oraz Zarządów Firm. Edukujemy w zakresie wykorzystania najnowszych, najbardziej aktualnych wyników badań. Jak również projektowania i budowy autentycznie skutecznych rozwiązań zarządczych – w obecnym kontekście rynkowym.

W ramach ww. współpracy, Krzysztof Tarka, Wspólnik zarządzający Tarka Executive’s otwiera prelekcją spotkanie ADN poświęcone rosnącym wymogom ESG wobec podmiotów komercyjnych. Wskazuje w swoim wystąpieniu, że konieczna jest autentyczna zmiana postaw i zachowań Gron Właścicielskich i Kadry Zarządzającej. Bez niej walka ze zmianami klimatycznymi będzie jedynie PR-owym, czy CSR-owym sloganem biznesu. A nie realną zmianą, której potrzebuje nasza planeta i ludzkość.

Prowadzi również spotkania poświęcone transformacji wymogów wobec Kadry Menedżerskiej naszych Firm. Jest to proces nagły i fluktuujący. A związany ze zmiennymi w czasie zawirowaniami zdrowotnymi, społecznymi, politycznymi i gospodarczymi spowodowanymi przez Pandemię Koronawirusa i Wojnę na Ukrainie. Na stanowiskach menedżerskich pojawiają się nowe, nieobecne dotychczas Zakresy Odpowiedzialności oraz wynikające z nich poszerzone Wymogi Kompetencyjne. W wielu przypadkach Firmy potrzebują nowych ludzi w nowych rolach.

Zobacz inne artykuły z tej samej kategorii

TES PROBE™ 2.0. Sfery Przewagi
HomeBadania

TES PROBE™ 2.0. Sfery Przewagi

Zapraszamy do udziału w kolejnej Sondzie TES PROBE™ firmy Tarka Executive’s. Badanie poświęcone jest poznaniu źródeł sukcesu i przewagi firm należących do zamożnych Rodzin Właścicielskich i skutecznych Gron Wspólników. Szczególną…
REALNA ZMIANA. Edukacja Decydentów
Edukacja

REALNA ZMIANA. Edukacja Decydentów

Tarka Executive’s prowadzi edukację decydentów oraz kadr zarządzających w formie konferencji, oryginalnych, stworzonych przez siebie studiów podyplomowych oraz długoterminowych kursów executive education. Naszymi partnerami i klientami w zakresie działalności edukacyjnej…

Ostatnie artykuły

Menu