TES PROBE™ 2.0. Sfery Przewagi

Zapraszamy do udziału w kolejnej Sondzie TES PROBE™ firmy Tarka Executive’s. Badanie poświęcone jest poznaniu źródeł sukcesu i przewagi firm należących do zamożnych Rodzin Właścicielskich i skutecznych Gron Wspólników. Szczególną uwagę pragniemy poświecić Państwa strategiom i taktykom budowania silnych, dynamicznych i rosnących biznesów. To wszystko w obecnym, trwającym od początku pandemii, poprzez wojnę oraz wyzwania cenowe i energetyczne, silnie fluktuującym kontekście rynkowym.

Zawsze w sytuacjach wyjątkowych wyzwań przeprowadzamy Sondę TES PROBE™. Ostatnio, w 2020 r. nt. Zarządzania w Koronawirusie. Jako Rodziny Właścicielskie i Grona Wspólników stajemy przed takimi wyjątkowymi wyzwaniami obecnie. Jesteśmy zmuszeni zarządzać naszymi rynkami, markami, biznesami, organizacjami i kluczowymi ludźmi w stale zmieniającym się otoczeniu. Te nagłe albo postępujące transformacje polityczne, społeczne, zdrowotne, technologiczne i gospodarcze mają często miejsce z miesiąca na miesiąc. Z kilkunastoletniego doświadczenia doradczego zespołu Tarka Executive’s wiemy, że w takim otoczeniu potrzebujemy, jako Właściciele i Zarządzający, wsparcia innych.

Takim wsparciem dla Właścicieli i Wspólników są nasze Rodziny, Bliscy oraz Zaufane Osoby pełniące Kluczowe Role w biznesie. Dlatego, do obecnej Sondy TES PROBE™ 2.0 pragniemy zaprosić Właścicieli i Wspólników oraz Państwa Sukcesorów oraz najbardziej Zaufane Osoby. Do Wywiadów zapraszamy Decydentów posiadających udziały i zarządzających globalnymi, wielkimi i średnimi biznesami. Badanie prowadzimy z Założycielami, Wspólnikami i Zarządzającymi firmami prywatnymi, giełdowymi, stowarzyszeniami pracodawców i przedsiębiorców oraz prywatnymi biznesowymi uczelniami wyższymi. W ramach profesjonalnych i zdyscyplinowanych Wywiadów wsłuchujemy się w narracje, diagnozy i potrzeby Rodzin Właścicielskich i Wspólników. Wszyscy nasi Rozmówcy, jak zawsze będą mieli dostęp do nieodpłatnego, pełnego Raportu z Sondy TES PROBE™ 2.0.

Dla zainteresowanych Rozmówców przygotujemy Sesje IZI – Indywidualne Zwrotne Informacje podsumowujące źródła sukcesu i przewagi ich samych oraz należących do nich biznesów. Na Państwa życzenie Tarka Executive’s wypracuje rekomendacje, jak wzmocnić i wyeksponować przewagi oraz jak unikać raf na obecnym, chwiejnym rynku klientów, dostawców i pracowników. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz inne artykuły z tej samej kategorii

PLATFORMY WYMIANY. Tarka Executive’s Pracuje z ADN Akademia
HomeEdukacja

PLATFORMY WYMIANY. Tarka Executive’s Pracuje z ADN Akademia

Eksperci Tarka Executive’s prowadzą prelekcje i dyskusje w ramach platform wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk stworzonych przez ADN Akademia. W spotkaniach z nami biorą udział dziesiątki przedstawicieli Zarządów, Dyrektorów…
BADANIE BIZNES-LUDZIE™ 2021/22. Zarządzanie w Czasach Kryzysu
HomeBadania

BADANIE BIZNES-LUDZIE™ 2021/22. Zarządzanie w Czasach Kryzysu

Rzetelne diagnozy odgrywają kluczową rolę w naszych pracach doradczych na rzecz Klientów. Badania są unikalnym źródłem wiedzy o szeroko pojętym rynku oraz o sukcesach i wyzwaniach naszych Klientów w zakresie…

Ostatnie artykuły

Menu